turnaj go Brno

3. září 2007 v 16:30 | lenicka |  go
Turnaj v go proběhl tento víkend v brněnském hotelu Santon u přehrady. Už jsem hrála na jednom turnaji, ale až potom jsem začala zvládat zahájení a rozvíjení hry. Do tohoto turnaje jsem proto vstupovala s nulou jako 20 kju. První kolo v pátek večer jsem vyhrála drtivě, druhé kolo v sobotu ráno proti 19 kju jsem vyhrála asi o 45 bodů. Obě probíhaly podobně, měla jsem velké moyo, soupeř zkoušel invazi, to jsem vždy zachytila zdálky, takže soupeř mi dal vždycky 2 hrstě zajatých kamenů. Třetí kolo bylo sice proti 20 kju hráči, ale byl to první dospělý soupeř. Měla jsem hrozný začátek, pak jsem srovnala krok, ale už bylo pozdě. Prohrála jsem asi o 40 bodů. Těšila jsem se, že další soupeř bude lehčí, bohužel ale 18 kju - i když další dítě, ale zato se přihlásila únava z celého dne a já jsem prohrála o 1 a půl bodu. Přesto jsem byla pyšná na to, jak jsem soupeři umrtvila vcelku velkou skupinku kamenů. Prohrou se mi rozplynul sen o peněžité výhře za 5 her z šesti hraných. Z nedělního programu jsem se odhlásila a zvolila jsem raději oslavu narozenin své sestry. I tak jsem získala. I když jsem zůstala 20 kju, moje skóre se zvýšilo ze základních 100 na 136 a patří mi 223. příčka českého ratingu.
Mnohem lépe na tom byl manžel, který vyhrál 5 her a šestou prohrál o minimální rozdíl půl bodu. Odnesl si penízky, diplom a neuvěřitelné zlepšení o 292 bodů ratingu, což je nejvíc ze všech českých hráčů od poslední aktualizace, a stal se tak 151. hráčem v ČR.
 


Komentáře

1 RobertDuM RobertDuM | E-mail | Web | 28. listopadu 2017 v 16:51 | Reagovat

Doctor Who is now considered a British Institute and has come a long way since it first aired on November 23rd 1963. The very first show saw the Doctor travel 100,00 years into the past to help some dim cavemen discover light. After 26 seasons and seven Doctors later the series came off our screens in 1989 much to the disappointment of the huge devoted fanbase. In 1996 an attempt was made to revive Doctor Who but it wasnt until June 2005 when it came back with a vengeance with Christopher Eccleston as the ninth Doctor that put the series back on the map as it were. It then went on for 5 years with David Tenant portraying the Doctor until 2010 when Matt Smith took over the role. Today it is still a great family show and has attracted many new fans.
<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/ou-acheter-cialis-generique-en-ligne/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/ou-acheter-cialis-generique-en-ligne/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuji za návštěvu mé zahrádky.
Než odejdete, napište prosím názor/komentář/vzkaz.
Mějte se pěkně a někdy zase přijďte.
...
..
.