Prosinec 2007

návštěva u brněnských goistů

14. prosince 2007 v 20:44 | lenicka |  go
Už z dřívější doby znám kluka, který má go-nick Darigaaz. O to víc mě překvapilo, když jsem ho jednoho dne potkala na turnaji. Od té doby se potkáváme docela často. Nedávno mě pozval na schůzku brněnských goistů, které probíhají každé úterý od 18:30 v Chajovně na Dominikánském náměstí.
Toto úterý jsem tedy přišla. Nejdřív jsem se jenom dívala, jak Darigaaz hraje, a jak se Chajovna změnila od mé poslední návštěvy. Potom mě vyzval Honza Smutný neboli Sadic (8. kju), abych si s ním zahrála. Namítala jsem sice, že proti němu nemám šanci, ale nedal se odradit. Hra byla pro mě hrozně těžká, i když mi dal H9. Hrál agresivně a rychle mě rozdrtil, ani jsme nemuseli počítat.
Potom se mnou hrál Tomáš Kruml (2. kju); taky mi dal H9. Ze začátku na mě byl hodný a dával mi cenné rady. Potom se nechal ukolébat mou neohrabaností a udělal velkou chybu. Ještě mě upozorňoval, že můj tah byl příliš odvážný, ale ukázalo se, že jsem záchranou své skupinky zároveň dala atari na 2. linii na jeho skupinku a tím jsem hodně získala. Hru jsme nestačili dohrát, protože jsem musela pádit na vlak, ale Tomáš to spočítal na remízu.
Tato návštěva byla pro mě zajímavá a přínosná, už jen proto, že jsem si mohla zahrát naživo i s někým jiným, než obvykle hraju (a navíc s takto nízkými kju). Ráda se do Chajovny zase někdy vypravím.

the succesfull presentation

8. prosince 2007 v 17:49 | lenicka |  moje studium
Před dvěma týdny jsem na hodině Angličtiny pro akademické účely přednesla prezentaci na téma novopohanství. Připravovala jsem se přepečlivě, jelikož jsem si vůbec nevěřila. Zaprvé jsem měla mluvit anglicky, zadruhé jsem ještě nikdy nedělala s ImageImpressem nebo PowerPointem. Protože jsem nechtěla vypadat nepřipraveně, dala jsem si s tím hodně práce.
Děkuji za návštěvu mé zahrádky.
Než odejdete, napište prosím názor/komentář/vzkaz.
Mějte se pěkně a někdy zase přijďte.
...
..
.