konec podzimního semestru

11. února 2008 v 22:51 | lenicka |  moje studium
Za pár dní končí zkouškové období podzimního semestru a začnou jarní přednášky. Opět zakončuju všechno na poslední chvilku, a to mimo jiné i pro to, že jsem byla 2x nemocná. Angličtinu pro akademické účely jsem ukončila ústní prezentací už v listopadu, a hned potom jsem se vrhla na další předměty. O evolucionismu jsem začala psát včas, takže jsem to teď jenom dokončila a odeslala. Práce byla přijatá, podařilo se mi vyjádřit vlastní postoj, což byla podmínka. Další byla práce na předmět Etruskové; popsala jsem jejich náboženství, a zrovna jsem si tak připravila podklady, až se budu učit na magisterskou zkoušku (tedy, jestli si skutečně vyberu specializaci na starověká náboženství).


Poslední byla práce pro předmět Mircea Eliade a jeho kritika. Nejdřív jsem četla jeho beletristická díla (viz Knihovnička), potom autobiografii, a teprve nakonec jeho kritiky. Byly totiž v angličtině, a tak mi to šlo hodně pomalu. Řekla jsem si, že 7. února to musím poslat (8. února končilo řádné zkouškové), a nakonec jsem to i skoro dodržela - posílala jsem to ve čtyři hodiny v noci na pátek 8. února. Potom už jsem jenom čekala, a i tato práce byla přijatá jako úspěšná. Mám už tedy všechny zápočty, až na jeden - angličtinu online. Potřebné body už jsem sice získala, ale na pracovním portálu, a teď se zadrhly někde v časoprostoru a nikdo je odtud nechce vysvobodit. Naštěstí jsem s tím trošku počítala a dělala jsem cvičení pořád dál, takže i bez těch "zaseknutých" bodů to nejpozději zítra dodělám.
Už také zveřejnili rozvrh na další semestr. Podzimní semestr jsem měla problém si vybrat, protože bylo vypsáno málo předmětů, které by mě skutečně zajímaly; v jarním semestru mám problém opačný. Chtěla bych toho tolik stihnout! Určitě nenajdu čas na takové zajímavé předměty jako West-African Religion, Náboženství přírodních národů a možná ani na další. Mimo jiné proto, že se budu muset soustředit na odbornou angličtinu II a sanskrt II.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuji za návštěvu mé zahrádky.
Než odejdete, napište prosím názor/komentář/vzkaz.
Mějte se pěkně a někdy zase přijďte.
...
..
.