znovu ve škole

21. února 2008 v 22:07 | lenicka |  moje studium
18. února mi začal nový semestr. Dokončila jsem registraci předmětů, a sama se divím, na co všechno jsem si tentokrát troufla. Začínám hned v pondělí v 10:00, ve středu končím až v 19:30 a potom mě čeká ještě jedna přednáška ve čtvrtek brzo ráno. Tady jsou všechny moje předměty:


1) Angličtina pro akademické účely II - doufám, že už jsem si to nacvičila a tentokrát dopadne prezentace ještě lépe než v AJ I.
2) Sanskrt II - když se do toho pustím hned od začátku, bude zkouška opět snadná.
3) Religionistická typologie a taxonomie - teoretický povinný předmět. Bude seminární práce i zkouška i povinná četba.
4) Současné religionistické teorie - poslední ze čtyř povinných přemětů. Příprava na každou hodinu - četba anglických textů, příprava na diskusi nad texty, prezentace a seminární práce na konci semestru. Uff, to bude těžká práce.
5) Antická filozofie II - už jsem se v kurzu zabydlela, takže pokračuju. Hned jsem začala být aktivní, už čtu spisy od Platona. Na konci bude opět zkouška.
6) Mýty a symboly v mayském náboženství - předmět vyučuje externě doc. Kováč z Bratislavy, bude pouze 1x za dva týdny.
7) "Hollywoodský" buddhismus - tento předmět jsem už absolvovala, ale neúspěšně. Potřebuju pouze dopsat seminární práci (esej).
8) Ženský princip v archaických náboženstvích - tematicky by se měl předmět krýt s jednou částí mé magisterské práce, takže by snad seminární práce neměla být problém. Doufám, že se tady dozvím nové informace k magisterské práci. 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuji za návštěvu mé zahrádky.
Než odejdete, napište prosím názor/komentář/vzkaz.
Mějte se pěkně a někdy zase přijďte.
...
..
.