podzimní nákupy

10. listopadu 2008 v 16:16 | lenicka |  deníček
Už jsem dlouho nenakupovala! A taky se blížily moje narozeniny... A jednoho dne jsem zjistila, že nemám žádné "slušné" oblečení vhodné na oslavu narozenin. Tak jsem se vydala do CaA a udělala jsem si radost: koupila jsem si tmavě šedé kalhoty a bílou košili a ještě hnědé tričko s imitovaným bílým límcem, dohromady za 1950 Kč.
Další, co jsem na podzim koupila, byl bio-deodorant od firmy Lavera. Deodoranty od Lavery jsou sice skoro nejdražší na trhu, ale náhodou měli zrovna v jednom on-line bio-obchodě akci. Takže bio-roll-on s vůní medu a mléka. Při té příležitosti jsem hned koupila jeden pro sestru a další pro mamku - budoucí vánoční dárky.
Ale to hlavní nakupování mě teprve čekalo: v pondělí 27. října jsme se vypravili do IKEA. Původně jsem chtěla koupit knihovničku, kterou jsem viděla u své sestry, ale protože měla malou nosnost polic, vzali jsme knihovnu BILLY v černé barvě. Rozhodování mi trvalo aspoň hodinu. Pak jsme ještě koupili bílé poličky do koupelny VATTERN. Už se doprodávaly, tak jsme museli brát, co měli. Dál jsme vzali prostěradlo SOVA, sadu kávových lžiček a tyč na záclonu. Báli jsme se, že se nám to ani nevejde do auta, ale vešlo, i když jsem musela sedět nacpaná vzadu za řidičem. Tohle nakupování se protáhlo na 4 hodiny, počítáno i s časem, který jsme strávili v restauraci nad tradičními masovými kuličkami s brusinkovou omáčkou. Jojo, nakupovat je sice dřina, ale krásná!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuji za návštěvu mé zahrádky.
Než odejdete, napište prosím názor/komentář/vzkaz.
Mějte se pěkně a někdy zase přijďte.
...
..
.