Leden 2009

ronovská "fit stezka"

29. ledna 2009 v 23:04 | leni |  na cestách
#16: Bažantnice-Doubrava


sraz Pardubických kun

16. ledna 2009 v 10:00 | lenicka |  deníček

Když jsem začínala studovat v Pardubicích, probíhaly tam každou středu katolické bohoslužby pro vysokoškoláky...

dvě novoroční krabičky

15. ledna 2009 v 23:35 | leni |  na cestách
#14: Babicky most
#15: Vysoke Myto - namesti

Novoroční byla vlastně jenom ta první. Protože to byla mysterka (což znamená, že její souřadnice jsou zašifrované), nebudu ani psát, kde přesně jsem ji našla. Jenom napíšu, že se jmenovala Babický most a byla poblíž starého mostu, přes který vedla cesta z Babic do Brna, v době, kdy ještě ani nejezdila auta. Využila jsem znalosti terénu (chodila jsem si tam hrát už jako malá), prolezla jsem všechny potenciální skrýše, a našla jsem. Konečně! Po silvestrovském Waterloo jsem se začínala bát, že nikdy žádnou další nenajdu...
Musím poděkovat autorovi, že si dal s krabkou takovou práci, jen aby nám zpestřil lov. Krabička totiž byla zatavená do polystyrenové podoby ježka v životní velikosti, který měl místo bodlin větvičky a slámu. Jenom škoda, že v ní není místo, takže jsem tam nemohla vložit svůj dárek.
Ježka jsme zase zabalili a pořádně zazimovali a spokojeně odkráčeli domů.

Druhou letošní kešku jsem našla ve Vysokém Mýtě na náměstí (o výletě do Mýta napíšu zítra). Bohužel byla ve velikosti mikro, takže geocoin stále zůstává v mých rukách a já musím hledat další krabku, abych ji konečně poslala dál. Takže jsem se pouze rychle zalogovala a vrátila ji na místo.

z Adamova do Blanska a bez kešek

14. ledna 2009 v 22:08 | lenicka |  na cestách

Na Silvestra jsme tentokrát trošku porušili tradici. Byli jsme sice opět u mých rodičů v Babicích, ale nedělali jsme hned od rána chlebíčky jako obvykle. Naopak jsme se vypravili na dlouho plánovanou procházku z Adamova do Blanska. Ten den bylo docela zima, tak jsme se co nejtepleji oblékli, uvařili čaj do termosky a vyrazili jsme.

u Drátenické jeskyně

2. ledna 2009 v 18:33 | leni |  na cestách
#13: Dratenicka jeskyne

V pondělí 29. prosince jsem se s manželem a mamkou vydala z Babic směrem ke Křtinám. Šli jsme lesem po zelené značce, kolem polí. Pak jsme chvíli nevěděli, kde přesně jsme, ale nakonec jsme vyšli v zatáčce na silnici do Křtin, přesně kde jsme to čekali. Přešli jsme silnici a pokračovali jsme po modré značce na křižovatku. Kousek před křižovatkou mi ujela noha po zamrzlé cestě, a protože jsem měla v ruce foťák a starala jsem se hlavně o to, abych ho nerozbila, eleganně jsem se odporoučela na zem, ruku s foťákem nad hlavou. Naštěstí se mi nic nestalo, jen jsem poskytla zábavu turistům, kteří šli zrovna okolo :-)))
Děkuji za návštěvu mé zahrádky.
Než odejdete, napište prosím názor/komentář/vzkaz.
Mějte se pěkně a někdy zase přijďte.
...
..
.