dvě novoroční krabičky

15. ledna 2009 v 23:35 | leni |  na cestách
#14: Babicky most
#15: Vysoke Myto - namesti

Novoroční byla vlastně jenom ta první. Protože to byla mysterka (což znamená, že její souřadnice jsou zašifrované), nebudu ani psát, kde přesně jsem ji našla. Jenom napíšu, že se jmenovala Babický most a byla poblíž starého mostu, přes který vedla cesta z Babic do Brna, v době, kdy ještě ani nejezdila auta. Využila jsem znalosti terénu (chodila jsem si tam hrát už jako malá), prolezla jsem všechny potenciální skrýše, a našla jsem. Konečně! Po silvestrovském Waterloo jsem se začínala bát, že nikdy žádnou další nenajdu...
Musím poděkovat autorovi, že si dal s krabkou takovou práci, jen aby nám zpestřil lov. Krabička totiž byla zatavená do polystyrenové podoby ježka v životní velikosti, který měl místo bodlin větvičky a slámu. Jenom škoda, že v ní není místo, takže jsem tam nemohla vložit svůj dárek.
Ježka jsme zase zabalili a pořádně zazimovali a spokojeně odkráčeli domů.

Druhou letošní kešku jsem našla ve Vysokém Mýtě na náměstí (o výletě do Mýta napíšu zítra). Bohužel byla ve velikosti mikro, takže geocoin stále zůstává v mých rukách a já musím hledat další krabku, abych ji konečně poslala dál. Takže jsem se pouze rychle zalogovala a vrátila ji na místo.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuji za návštěvu mé zahrádky.
Než odejdete, napište prosím názor/komentář/vzkaz.
Mějte se pěkně a někdy zase přijďte.
...
..
.