ronovská "fit stezka"

29. ledna 2009 v 23:04 | leni |  na cestách
#16: Bažantnice-Doubrava


Víkendy trávíme v Ronově nad Doubravou, takže už jsme ulovili několik místních kešek. V sobotu 17. ledna jsme si vyšli na krátkou procházku do tzv. bažantnice po cestě kolem řeky Doubravy. Na cestě zřídili Junáci "fit stezku". Dá se tu běhat, zvedat dřevěné činky, balancovat na kladině, koulet ruské kuželky... Vlastně se to dalo dřív, dokud to tam někdo nezdemoloval. Ale i tak je to pořád pěkná procházka.
Pokud jde jenom o tu procházku, chodíme tam docela často. Tentokrát jsme se tam vypravili s cílem najít kešku a umístit do ní geocoin, kterou jsem už delší dobu nosila u sebe. Vlastně jsme tam hledali už podruhé. Protože mapa neukazovala moc jasně, prohledali jsme nejdřív jednu oblast a napodruhé zase kousek vedle. V tu sobotu zrovna ležel na zemi sníh, a tak jsem si musela dávat pozor, abych nevyzradila úkryt. Naštěstí tam po lese chodilo spousta dalších lidí, kteří tam venčí pejsky, takže se moje stopy mezi jejich ztratily. I tak jsem ale raději počkala, dokud sníh úplně neroztál, abych to sem mohla napsat a nic nevyzradila.
V krabičce bylo docela hodně věcí, což mě potěšilo, protože to zase byla změna oproti posledním, které byly buď miniaturní nebo vybrakované. Vložila jsem tedy geocoin a ještě malý bagr, abych si mohla vzít dvě islandské mince v hodnotě asi 60 kronur. Hned jsem to hlásila kamarádovi Alešovi, který na Islandu zrovna pobývá, ale trochu mě zklamal - prý abych si mohla koupit na jejich univerzitě kafé, musel by mi ještě pár kronur přidat. Takže zase žádný velký poklad, ale mise splněna.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuji za návštěvu mé zahrádky.
Než odejdete, napište prosím názor/komentář/vzkaz.
Mějte se pěkně a někdy zase přijďte.
...
..
.