hrst kešek v dubnu

25. dubna 2009 v 23:25 | leni |  na cestách
#31 Sloni kameny/Elefantensteine
#32 Putovani krajem Trojzemi - Kozi hrbety
#33 Roimund
#34 Anita's
#35 Kutna Hora - mesto pokladu


O výletě do Lužických hor jsem už psala. Kešku na Sloních kamenech jsem našla na Velký pátek (10. dubna). Podle hintu to bylo jednoduché. V krabce jsem našla GC geobear, která připutovala ze španělských ostrovů. Protože jsem si zapomněla věci na výměnu, vzala jsem jenom coin.
Kozí hřbety (Bílá sobota, 11. dubna) už byly složitější. Když jsem si připravovala trasy a koukala se do map, ukazovalo mi to někam doprostřed lesa. Naštěstí jsem aspoň věděla, jaká skrýš to má být. Hledala jsem a hledala, až jsem našla. Nakonec to šlo docela snadno. Moc pěkný úkryt na pěkném místě. Další krabky měly být někde nad Horním Sedlem, ale šli jsme jinou cestou, takže jsme je ani nehledali.
Na Velikonoční neděli jsme měli větší štěstí. Nebo spíš dobré kamarády. Na Roimundu jsem totiž krabku nemohla najít. Prolezla jsem to tam všude i okolo a nic. Nadávala jsem na nejasný hint, až se kamarád Martin (zasvěcený mudla) zeptal, jaký hint že to je. Když jsem mu ho řekla, chvilku se zamyslel a pak si to namířil přímo ke skrýši. Já jsem mu říkala, že tam to není, že už jsem to tam hledala. Ale Martin ji prohledal důkladněji a krabku vytáhnul. Měla jsem z toho rozporuplné pocity, protože jsem přišla o radost z nálezu, ale bod mám. Martin si chtěl zaobchodovat, tak vložil dva fungl nové vruty a vzal si malý korálek. Pak krabku zase schoval, ještě důkladněji než byla předtím.
Druhou kešku (Anita's) jsem chtěla najít u skály Havran. Když jsem přišla ke skále, trochu jsem se lekla, že budu muset někam šplhat, ale dalo se to. Vrátila jsem se tak trochu do dětství, když jsme prozkoumávali skály a jeskyně kousek za barákem. Tentokrát to byla impozantní skála. Keš jsme našli, byl to takový kbelíček a byl vysypaný. Tak jsem ji posbírala, zalogovala se a zase jsem ji schovala. A byla jsem šťastná, že jsem to místo poznala.

Když jsem v úterý 21. dubna odevzdala do knihárny na Drážce magisterskou práci, vydala jsem se do nejbližšího lesa. Prošla jsem ho křížem krážem, protože jsem se tam pokoušela najít stage ke kešce Eithne. Měla jsem přiřadit určitá místa v lesíku k určitým písničkám od Enye. Bez GPS to samozřejmě není možné, ale stejně jsem si chtěla projít lesík a pokusit se o to. V lesíku je spousta cestiček, tak jsem chodila sem a zase tam, a moc se mi tam líbilo. Potom jsem prošla obcí Spojil, za kterou začíná další lesík. V tomto lesíku jsem se snažila najít kešku Scoville and Chilli. Hledala jsem a hledala víc než hodinu, ale nenašla jsem ji. Tak jsem se zase stejnou cestou vrátila. Užila jsem si krásný den, ale nic jsem nenašla. A udělala jsem si puchýře na nohách.

Protože jsem neměla moc času a ani štěstí, držela jsem GC geobear asi 2 týdny. Při první návštěvě Babic jsem s ní hned šla do lesa a do kešky. Chtěla jsem ji dát do Srnčí studánky, to je moje první krabka. Jenomže byla nedávno kousek přemístěná a navíc ji zrovna asi někdo ukradnul, prostě jsem ji nenašla. Zašla jsem teda do kešky Babický most. A měla jsem štěstí, protože tam zrovna byla jiná GC - Poffertjes Event 2007. Tak jsem je vyměnila.

A teď jedna městská. Když jsem si dneska prohlížela centrum Kutné Hory, našla jsem na jistém náměstí v jistém středisku něčeho, když jsem řekla jisté tajné heslo, krásnou dřevěnou pokladničku. Dala jsem do ní GC a samolepku a vzala jsem si CWG od trilobitů. Navíc se mi podařilo shromáždit všechny indicie na multi-keš Kutná Hora gotická. Sice jsem byla naštvaná, že kvůli závodům MTB byly odříznuté cesty, po kterých jsem chtěla jít, a že tam byl hluk a měla jsem hlad a přitom vedle grilovali klobásky, a bylo vedro, ale to město a památky jsou úžasné.

 


Komentáře

1 lili lili | 20. července 2011 v 18:04 | Reagovat

Ahoj muzu se zeptat na souřadnice kešky v Kutné Hoře? nebo alspon treba nejakou napovedu nemohu najit zadne stranky kde by psali o nejakych keškach v K.H. Diky mooc mi pomuzes.

2 lenny lenny | Web | 20. července 2011 v 21:18 | Reagovat

[1]: Souřadnice najdeš na geocaching.com :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuji za návštěvu mé zahrádky.
Než odejdete, napište prosím názor/komentář/vzkaz.
Mějte se pěkně a někdy zase přijďte.
...
..
.