I Dreamed a Dream

17. dubna 2009 v 20:38 | lenicka |  okolo plotu
Svět má novou senzaci... Na pódium soutěže Britain's Got Talent vystoupila podivná paní s ještě podivnějším chováním. Husté obočí, podivná chůze, druhá brada, není schopná rozumně odpovědět na otázku. Prozrazuje, že jí je 47 let, je nezaměstnaná a nemá rodinu. Když se tomu porotce zašklebí, rozvlní podivně boky a řekne něco jako "to jsem já, a to ještě není všechno". Už už ji chcou vypískat, ale dobře, tak ať zazpívá. Ovšem po prvních tónech všem doslova spadnou brady, a všichni ti krásní a dokonalí lidé začnou řvát nadšením z jejího hlasu....Když Susan Boyl zpívá I dreamed a dream in time gone by...., lidi nevěřícně zírají, znovu a znovu si stoupají ke stading ovation, utírají si slzy, a možná se stydí, že soudili podle vzhledu. Získala si je hned, jak začala zpívat. A když dozpívala, neviděli už trapnou ošklivou babku, ale krásného čistého člověka. Možná si vzpomněli na první sérii této soutěže, ve které je podobně uchvátil Paul Poll, človíček s křivými zuby, který vyzpíval operní árie, aniž by ho to někdo učil.
A mě se hned líbí na světě o trochu víc, protože vidím, že lidi ještě dokážou ocenit skutečnou krásu a nejsou úplně zblbnutí tím, co jim jako krásné předkládají média. A protože existují takoví lidi, kteří si dodají odvahy, aby nám to krásné ukázali.
Susan Boyl se donedávna starala o svou nemocnou maminku a pomáhala na faře a v charitě. Na veřejnost asi moc nechodila, o sebe nepečovala, dokonce se ještě ani s nikým nelíbala, ale zpívala si a snila. Teď, na památku své maminky, ukázala svůj talent lidem. Děkujeme.

Edit: Klikni na odkaz a pusť si video. Už bylo přehráno víc než 20 mil. krát. I já si ho pouštím asi popáté. A zítra ráno si ho pustím znovu.

 


Komentáře

1 Ice Ice | Web | 27. dubna 2009 v 14:36 | Reagovat

Úžasný odkaz, děkuji za upozornění. Je to... úžasné!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuji za návštěvu mé zahrádky.
Než odejdete, napište prosím názor/komentář/vzkaz.
Mějte se pěkně a někdy zase přijďte.
...
..
.