v poklusu, v rozletu

29. září 2010 v 21:35 | leni |  deníček

Chtěla jsem to napsat jenom jako status na FB, ale nevešlo by se to tam, tak tu budu mít takový krátký nicneříkající článek o tom, co všechno jsem stihla za poslední dva dny. Takžéééé....


Včera jsem jenom odpočívala, prala, uklízela a vyhazovala odpad ze zahrádky, který nejde zkompostovat. Protože na mně byla řada s vytahováním popelnic. Jinak by nejspíš sousedi zase měli poznámky, že jsem si tam dovolila vyhodit o tašku víc, než bych asi měla, a že je to kvůli mně moc těžký. A to tam potřebuju vyházet spoustu nepořádku z garáže. No nic, asi využiju velkoobjemový kontejner, kterej stojí kilometr od našeho baráku jednou za dva týdny... No prostě nic moc, hlavně relax a nabírání sil.

Zato dneska jsem běhala nějakých 7 hodin po Pardubicích a tak jsem stihla skoro všechno, co jsem potřebovala. Nejdřív vypovědět a uzavřít nový stavební spoření, potom pracák, kde mě už konečně přijali do evidence, a VZP, a O2 a T-Mobile, odkud a kam jsem se slíbila přehlásit kvůli rodičům, a paní advokátku a znovu katastrální úřad, a koupit si přilbu a přední světlo na kolo a ještě i nový rifle v CaA.
Na pracáku i u advokátky jsem musela půl hodiny čekat, protože jsem si neuvědomila, že úředníci chodí na oběd v 11, zato advokáti v jednu. V CaA jsem se naštvala, protože mám divnou postavu, nebo se pro ženský šijou divný kalhoty - v pase jsou mi velký a přes lýtka je nepřetáhnu. Nakonec mi jedny rifle byly, ale příště se asi podívám do pánskýho, kde mají taky hezký, levnější a normální. Jenom jinak číslovaný, takže než jsem zjistila, že v pánským nemám velikost 40, ale 32/30, už jsem musela zase jít, jinak bych nestihla důležitější věci.
Podruhý jsem se naštvala na O2, protože i když oficiálně mi můžou vypovědět starý číslo na prodejně, tak mě paní jenom řekla, ať si zavolám na zákaznickou linku, ale tam jsem se nedovolala, protože už mám "jenom" 35 korun kreditu a prý si mám kredit dobít. Super... že jsem si to šla převést až když bude kredit vypotřebovanej a teď jsem si ho musela dobít, abych to vůbec mohla převést. Bez kreditu, samozřejmě. Ale stejně to převádění trvá 10 dnů a  tak dlouho bez kreditu bych být nemohla. Takže dobito. V příštím týdnu čekejte ode mě dlouhé telefonáty, ať si to užiju, než mi to převedou a zruší, cha!
Ale nálada se mi zase zvedla na VZP, kde byla až nezvykle milá a ochotná paní. Našla mi moje platby za poslední rok a prý mám všechno v pořádku zaplacený,  a protože jsem se stihla přihlásit ještě v září, tak teď už platit nemusím, super. Za dnešek jsem utratila asi 2000 korun, který vlastně ani nemám, ale všechno je vyřízený. I já jsem vyřízená, protože mi po pár hodinách začalo čvachtat v botách a protože nesnáším úřady. Takže volejte třikrát sláva a hurá, že už to mám z krku a že se můžu vrátit na farmu :)
Jo a doma jsem našla mail z SKP centra - sice nejsem ani v užším výběru, takže jim zase nemůžu přijít ukázat, jaká jsem úžasná, ale aspoň se na rozdíl od minule ozvali, takže pokrok. Prý si založili můj životopis a ozvou se, když budou mít jiný volný místo. Tak jsem jim odepsala, že bych to u nich chtěla zkusit aspoň jako dobrovolník. A uvidím.

Jsem v poklusu a v rozletu a sice nestíhám všechno, ale aspoň něco. Jenom mě mrzí, že nestíhám to nejdůležitější. Už dva lidi čekají, že jim napíšu nebo že se stavím. Ale to taky přijde, všechno přece má svůj čas...

A pro ty, kdo tento nezáživný článek dočtou až na konec, mám jednu fotečku - dům U lva na třídě Míru, krásná pardubická secese od architekta Jaroslava Kohoutka. Přece jenom to město není zase tak špatný... Stačí zvednout hlavu :)

dům u lva
 


Komentáře

1 Sikar Sikar | Web | 29. září 2010 v 22:00 | Reagovat

Teda, k fotce - zrovna dnes jsem šel okolo a ten barák nebyl za deštěm ani vidět...

2 Lenka Lenka | Web | 30. září 2010 v 17:33 | Reagovat

Osobně bych byla asi víc než unavená ani ne v půlce Tvého vyřizování! Tak alespoň ses odměnila novými džínami... také nějaké sháním, takže mi nezbývá než souhlasit, že konfekční střihy musel vymyslet nějaký blázen! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuji za návštěvu mé zahrádky.
Než odejdete, napište prosím názor/komentář/vzkaz.
Mějte se pěkně a někdy zase přijďte.
...
..
.