čtyři kůzlátka a pět triček

31. ledna 2011 v 23:41 | lenny |  deníček
Minulou sobotu jsem se vrátila od Čarodějky a bylo mi skvěle. V neděli ráno jsem se probudila a bylo mi blbě. Bolel mě celej člověk. To už mě sice přešlo, ale pořád mě trochu bolí uzliny, i když dneska už se cítím skoro normálně. Jenže to nebyla žádná pořádná nemoc, tak mám spoustu nevybouřené energie a nebaví mě jen tak sedět. Tak píšu a kreslím a gruntuju a vařím a kloktám domácí meruňkovicí a vymejšlím si a chodím na procházky, protože i když je zima, je venku krásně.


Minulý týden jsem konečně dala na papír kresbu, kterou jsem nosila v hlavě někdy od začátku ledna - dráčka s andělskými křídly. V pondělí jsem udělala hrubé obrysy, pak jsem to různě dodělávala, v sobotu večer jsem nakreslila šupiny a v neděli dostal i čtvrtou packu, která mi pořád nešla a nešla, vybarvila jsem to a v záři posledních slunečních paprsků vyfotila a odeslala na projekt Ilustrace. Mám z toho dobrej pocit, i když vím, že nevyhraju, protože tam jsou mnohem lepší. Ale to neva. Mám prostě radost, že se mi skoro po deseti letech podařilo nakreslit něco barevnýho.
A mohla jsem začít čmárat návrh loga naší ekofarmy, co jsem slíbila paní šéfové. Načmárala jsem 2, co mě zrovna napadly, jen tak z hlavy, a pak jsem si ještě zvedla náladu kresbičkou koníka Filiho podle fotky z mobilu. No, vlastně to bylo spíš podle jedné knížky, ale to je jedno. Jenomže jsem to fakt myslela jenom jako náčrtky, že to jenom ukážu a kdyžtak rozpracuju, ale paní šéfová si to nechala a zítra to dá schválit panu manželovi, chjo, mám trééému...

Když zrovna nekreslím, gruntuju. Jsem na sebe hrdá, protože jsem převlíkla postele, vyprala, vyžehlila a vydrhla sporák i s odpařovačem. Důkladně. A taky jsem vyčistila a zprovoznila stojánek na svíčky a petrolejku, kterou jsem našla ve sklepě. Protože je Imbolc, svátek světla. Mám z toho radost. Ale o tom ještě napíšu příště.

Teď jsem chtěla napsat hlavně o tom, že se nám před týdnem narodily na farmě 4 kůzlata. 3 z nich jsou kozlíci a to čtvrtý je hermafrodiťátko. Jsou hnědý a plyšový a legračně poskakují. Byla jsem se na ně hned podívat. Mám radost. A taky jsem si byla koupit tričko, a protože měli v Tesku slevy, koupila jsem si jich hned 5. Mám radost a kochám se. Nejvíc se mi líbí to šedý s nápisem Wasted Youth.

trička


Jo, mládí je v tahu, ale to neva. Žiju si v přepychu a v hojnosti. Máme 4 kůzlata a 5 triček, a když dostanu chuť na bio-zeleninu, tak stačí sednout na kolo nebo na autobus a zajet pár kilometrů na farmu, popovídat si, trochu s něčím pomoct, podrbat kočky a pomazlit se s těma čtyřma plyšákama a odvézt si, co potřebuju. A hlavně... mám kolem sebe lidi... ale to už jsem myslím párkrát psala. Život mě rozmazluje a dává mi všechno, co potřebuju. A většinou i mnohonásobně víc...
 


Komentáře

1 Sariklen Sariklen | Web | 2. února 2011 v 18:34 | Reagovat

Gratuluji ke kůzlátkům.;) A trička jsou hezká, hlavní je, že se líbí majitelce.:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuji za návštěvu mé zahrádky.
Než odejdete, napište prosím názor/komentář/vzkaz.
Mějte se pěkně a někdy zase přijďte.
...
..
.