víte jaká je únorová hlína?

9. února 2011 v 23:23 | lenny |  deníček
Nechce se mi vypisovat, co přesně jsem dělala v jednotlivých dnech, tak snad jenom stručně... Stejně jsem nedělala nic mimořádného. Celý víkend jsem se válela, koukala na australský film o lásce, učila se vyrábět klikací ikonku, chatovala a psala. A hádala se, protože mi prostě nějak chybí trpělivost, když vidím, že jsou věci jinak, než bych chtěla. Ano, mluvím o Autorském klubu. Ale tohle je opravdu všechno, co o tom chci říct. Protože jsem se zařekla, že už mi to za další hádky nestojí. A stejně mám zakázané komentáře, takže...


Vlastně jsem chtěla říct, že já jsem v pohodě, a že jsem nic nepsala ve vzteku, i když ten poslední komentář, kdy jsem napsala, že se mi nelíbí to co se s AK stalo pod vedením současného správce, byl asi pochopený jako nějaká hrozná sprosťárna a okamžitě smazán. Ale co. Už z toho mám spíš legraci. Můžu mít, protože mám Snílky. Jo, abych nezapomněla, dneska má náš šéf Desík narozky, a i když prý nesnáší oslavy a gratulace, jednu velkou jsme mu společně poslali.

No, abych pořád nepsala jenom o internetu... Moje milé Babe mi poslalo semínka, ze kterých by měly vyrůst šípkové keře, a na každém z nich by se měla narodit šípková víla. Došly v pondělí. A pak jsme spolu koukaly na Muže, který sázel stromy, protože mi to ten film připomnělo. Osázíme celej svět domečkama pro šípkový víly, jo!
A dneska jsem vyřídila všechny vaše pozdravy našim čtyřem plyšovým kůzlatům. A chytala jsem slepice, který utekly z ohrady, a pomáhala sklízet poslední řádky mrkvičky - což možná vypadá zvláštně, ale fakt že jo. Protože bylo nádherný počasí, mnohem lepší než v listopadu.  V pondělí jsme běhaly po poli jenom v tričku. Ještě tam zajedu zítra nebo v pátek a pak budou indiánský tanečky a nějakej ten panáček na oslavu. Sklidily jsme prý celkem 2 tuny mrkve! Kdo z vás si to umí představit? Hm? Jsem za tuhle zkušenost fakt moc vděčná... Za všechno jsem vděčná.
A dneska jsem se totálně zmrkvičkovala. Na oběd jsem měla závin se zelím a mrkvičkou, na svačinu buchtu s mrkvičkou a kokosem, na večeři zeleninovej pilaf, ve kterým bylo skoro víc mrkvičky než rýže, a pak jsem to zapila mrkvovým džusem. Asi budu zítra žlutá jako Číňan. A budou mě děsně bolet záda a kyčle a kolena a prsty na rukách a ruce budu mít vysušený a popraskaný. Ale budu tančit po poli v záři zapadajícího sluníčka, protože nikde jinde nejsou ty západy a východy tak nádherný, jako právě tam. Jako dneska. Myslela jsem, že na západě hoří, a ono se po obloze roztíkalo růžový zlato...

mrkvička

mrkvička 1
(foceno mobilem přímo při práci)

západ nad farmou
(tohle sice není z dneška, ale to snad neva)


Únorová hlína je mokrá a studená. Ale únorový sluníčko už naštěstí dokáže zahřát...
 


Komentáře

1 adaluter adaluter | Web | 10. února 2011 v 1:55 | Reagovat

Možná budeš žlutá jak číňan, ale zato uvidíš až za roh. Taky bych si dala.

2 Lucka Lucka | Web | 10. února 2011 v 8:44 | Reagovat

Ty budeš sázet šípky? :-O Safra, já mám zas problém se jich zbavit! :-D
A ke sklizni mrkve gratuluji. Jen doufám, že jste ty dvě tuny nesklízeli ručně. No a nepřeháněj to - všeho moc škodí. ;-)

3 Babe Babe | E-mail | Web | 10. února 2011 v 14:29 | Reagovat

A jo a jo :D budeme :)

4 lenny lenny | Web | 10. února 2011 v 17:25 | Reagovat

[1]: jestli by sis dala, tak si stačí objednat, moc rádi ti ji prodáme :)

[2]: hehe, tak tomuhle jsme se dneska s paní šéfovou smály jako nejlepšímu vtipu. Jak jinak než ručně? Pěkně rýč a dloubat rukama a házet do bedýnek a odvézt to na dvoukoláku a pak odnaťovat a přetřídit. To víš, ekofarma :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuji za návštěvu mé zahrádky.
Než odejdete, napište prosím názor/komentář/vzkaz.
Mějte se pěkně a někdy zase přijďte.
...
..
.