Leden 2012

půl roku ve filmech (2)

29. ledna 2012 v 18:27 | lenny |  filmotéka

6) Arizona Dream.
****
Johny Depp mladíček a matka s dcerou a létací stroj a létací sny Emira Kusturicy. Viděno ještě dřív než na začátku, smích a blízkost a rozpaky a druhý den to nejkrásnější probuzení.půl roku ve filmech (1)

28. ledna 2012 v 13:14 | lenny |  filmotéka

Za posledního půl roku můj život dostal nový směr. Hodně věcí jsem zkusila úplně poprvé, hodně jsem se naučila. O svým životě tu ale psát nebudu. Jenom o těch filmech, který jsem viděla za posledního půl roku. A protože jich je kupodivu hodně, dávám sem dnes první várku.


poděkování Vesmíru

27. ledna 2012 v 21:51 | lenny |  deníček
Milý Vesmíre/Bože/Bohyně/etc., děkuji za výhru v soutěži. Děkuji za to, žes mi prostřednictvím Novy a Doma.cz daroval knížku, kterou napsaly lidičky, které znám přes Blog.cz - Edith, Johanka a další. Moc si jejich práce vážím a tak jsem si tu knížku přála přečíst. Jenomže jak ji získat, když zatím nemáme dost peněz ani na nájem? Jednoduše. Napsala jsem si o ni. Stačilo odpovědět na jednu otázku a dopředu poděkovat Vesmíru za to, že mi vždycky dal a dává všechno, co potřebuju. Když jsem psala meil s odpovědí a někdo se mě zeptal, co to píšu, řekla jsem: píšu si o jednu krásnou pohádkovou knížku. A věřím, že ji dostanu. A až ji dostanu, budu za ni moc vděčná. A tak mě vlastně ani moc nepřekvapilo, když mi za dva týdny došla. Jsem vděčná. Vlastně nejvíc jsem vděčná za to, že vím, že to funguje. Nemusím se bát, že by mi někdy něco chybělo. Stačí poprosit. A věřit.
Děkuji, Vesmíre...

PF 2012

1. ledna 2012 v 1:17 | lenny


Děkuji za návštěvu mé zahrádky.
Než odejdete, napište prosím názor/komentář/vzkaz.
Mějte se pěkně a někdy zase přijďte.
...
..
.