Červenec 2012

pracovní deník (23. - 29.6.)

11. července 2012 v 22:29 | lenny |  deníček
Tento týden začal strašně moc příjemně - dvoudenním seminářem Automatická kresba, o kterém jsem už psala. Pokračovala pracovně, když jsem si začala chystat podrobnosti na moje první přednášky, a taky radostně, když jsem si koupila vlastní přístroj na měření tuků (doteď jsem používala ten co je v kanceláři, kde teď jsem, ale vzhledem k tomu, že už brzo budu jinde, tak jsem potřebovala mít svůj) a další drobnosti do kanceláře i domů - svíčky a svícny z Ikei. Taky jsem začala spolupracovat s grafičkou na hezčí a profesionálnější verzi reklamních letáčků a po hodně dlouhé době si neplánovaně zašla na mši do "mého" kostela u sv. Jakuba.

seminář automatické kresby

8. července 2012 v 14:18 | lenny |  moje tvorba
V sobotu a v neděli 23. a 24. června jsem se mohla zúčastnit úžasného semináře automatické kresby a primárních jazyků. Moje obrovské poděkování za tuto možnost patří paní Mirce Pavlincové, se kterou začínám spolupracovat. Celý víkend jsem se mohla věnovat jen sama sobě, uzdravovat svoje bloky a pracovat na sobě. Kreslit si. Meditovat a uspořádávat si svůj vnitřní svět. A taky konečně pojmenovat to "něco", co je důležité pro partnerskou komunikaci.

pracovní deník (17.-22.6.)

4. července 2012 v 10:57 | lenny |  deníček

Tento týden jsem rozpracovávala první přednášky mého kurzu zdravé výživy, a současně jsem pokračovala v propagaci kurzu na internetu. Pořád ještě čtu Dale Carnegieho. Na závěr týdne jsem si zarelaxovala při výletu do ZOO (máme ji skoro za barákem a navíc jsme odněkud dostali 2 volňásky). Nejvíc mě nadchli vlci a surikaty a malí kozlíci v dětské ZOO.


Děkuji za návštěvu mé zahrádky.
Než odejdete, napište prosím názor/komentář/vzkaz.
Mějte se pěkně a někdy zase přijďte.
...
..
.