seminář automatické kresby

8. července 2012 v 14:18 | lenny |  moje tvorba
V sobotu a v neděli 23. a 24. června jsem se mohla zúčastnit úžasného semináře automatické kresby a primárních jazyků. Moje obrovské poděkování za tuto možnost patří paní Mirce Pavlincové, se kterou začínám spolupracovat. Celý víkend jsem se mohla věnovat jen sama sobě, uzdravovat svoje bloky a pracovat na sobě. Kreslit si. Meditovat a uspořádávat si svůj vnitřní svět. A taky konečně pojmenovat to "něco", co je důležité pro partnerskou komunikaci.

Že je to skvělá věc se mi později potvrdilo i doma. Jeníček uzdravovací kreslení vyžaduje každý den před spaním a často se i sám zapojí do vedení meditace. A hlavně pak klidně a spokojeně usíná... A já si každý den kreslím - spíš teda čmárám, ale baví mě to. Poprvé jenom neobtahuju tvary, ale vyjadřuju kresbou a barvama svoje pocity. V automatické kresbě nejde o "kvalitu", ale čistě o vyjádření našeho vnitřního světa, a o vyléčení našich bloků. V kurzu jsme postupovali po čakrách, a navíc jsme kreslili jednu uzavřenou věc z minulosti a jedno přání do budoucnosti. Na ukázku tu mám 3., 4. a 6. čakru (o čakrách pěkně píšou tady).

3. čakra - solar plexus. Pro mě místo největšího vývoje a hrdosti nad tím, kam jsem se za poslední 2 roky posunula. Sídlo rozhodování, sebevědomí, toho jak na sebe necháváme působit vnější svět. Prý ji mám náchylnou k nemocem. O to raději jsem, že se mi ji podařilo postavit na pevný základ...4. čakra - srdce. Sídlo lásky a sebelásky (protože bez sebelásky nelze být dobrým člověkem, který je schopný milovat ostatní), porozumění, soucitu, schopnosti odpouštět, naplňovat svá přání, sídlo citu a emocí, básnického nadání a uměleckého talentu. Moje probuzené srdce s poskládanými prioritami... To, co tam není vidět, je bílá nebeská barva, která je nad tím vším.6. čakra - vědomí, intuice a schopnost rozlišování. Třetí oko. Uvědomění si, že když budu ve svém středu, budu mít vždycky všeho co potřebuji dostatek...

 


Komentáře

1 S.-PajuShKa S.-PajuShKa | Web | 10. července 2012 v 13:24 | Reagovat

Ahoj, nechceš spřátelit?

2 Vendy Vendy | Web | 25. srpna 2012 v 15:04 | Reagovat

Jak se jedná o kreslení na téma, absolutně nic mě nenapadá a obdiv nad všema, kdo to dokážou.
Jinak mám barvičky taky ráda.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuji za návštěvu mé zahrádky.
Než odejdete, napište prosím názor/komentář/vzkaz.
Mějte se pěkně a někdy zase přijďte.
...
..
.