moje tvorba

Pirátská kniha strana 3

29. ledna 2013 v 17:12 | Lenny
Třetí strana pirátské knihy z dětské pokladovky.

Pirátská kniha strana 2

22. ledna 2013 v 20:50 | Lenny
Druhá strana pirátské knihy, další slovo z pirátské básničky.

Pirátská kniha strana 1

21. ledna 2013 v 18:41 | Lenny
Na konci prázdin jsem na přání jednoho malýho kluka, který slavil svoje narozeniny a chtěl si s kamarády zahrát hru na piráty, vyrobila 2 pirátské knihy. První obsahovala legendu, byla celá černá a na obálce měla pirátskou lebku. Z ní jsem jim předčítala na začátku etapové hry, protože sami číst samozřejmě ještě neuměli.
A ta druhá měla na každém listě jedno slovo a jeden obrázek a nějaké ty tajemné znaky. Ty listy museli najít, posbírat a sestavit a pak se naučili pirátskou básničku a mohli jít na další úkol. A dnes bych vám chtěla ukázat první z listů druhé knihy. A zítra další. Za pár dnů si tak můžeme všichni zanotovat celý pirátský popěvěk :)

seminář automatické kresby

8. července 2012 v 14:18 | lenny
V sobotu a v neděli 23. a 24. června jsem se mohla zúčastnit úžasného semináře automatické kresby a primárních jazyků. Moje obrovské poděkování za tuto možnost patří paní Mirce Pavlincové, se kterou začínám spolupracovat. Celý víkend jsem se mohla věnovat jen sama sobě, uzdravovat svoje bloky a pracovat na sobě. Kreslit si. Meditovat a uspořádávat si svůj vnitřní svět. A taky konečně pojmenovat to "něco", co je důležité pro partnerskou komunikaci.

Zelené lístky a srdíčka

14. listopadu 2011 v 2:46 | lenny
Tyto naušnice se zelenýma lístkama jsem vytvořila 14. srpna, abych měla něco zelenýho k té mé zelené sukýnce, kterou jsem si oblíkla druhý den na pracovní pohovor. Pohovor sice dopadl dobře, nicméně v sukýnce ani v nezvykle dlouhých a nápadných naušnicích jsem se moc dobře necítila a tak jsem je ještě ten večer předala Lence. A slíbila jsem, že k nim dodělám ještě náhrdelník. Původně měl být na lanku, to mi nešlo, tak jsem to na nějakou dobu úplně odložila. Když něco nejde, fakt nejde, tak nezbývá než vymyslet jinou cestu. Já jsem si vymyslela řetízek, kterej jsem sice v té době vůbec neuměla používat, ale naučila jsem se to. A dnes vám můžu hrdě představit svoje třetí naušnice v životě a svůj úplně první náhrdelník na řetízku.

sněhuláčci

11. října 2011 v 10:15 | lennyJak jsem už napsala, začaly mě bavit strašně jednoduchý věci. I když minulý týden jsem se zase vrátila i k těm složitějším. Ale tyhle jsou stejně nejvděčnější. Stačí když máte 2 páry efektně krásných korálků a pak už jenom jedno jediný očko a je hotovo...

Sněhuláčci. Předzvěst zimy. Poprvé v šále a rukavicích.
Kdo je chce? 69 korun českých prosím...

Těšte se na příště. Budou jedny stříbrně ohnivé...

růžová perleť

9. října 2011 v 20:43 | lenny

Inspirativní tvary nepotřebují žádné zvláštní doplňky. Naušničky pro sestřičku k narozeninám - růžová perleť a sklo. Z nedostatku vhodných jehel zakončeno zamačkávacím rokajlem. Zapilováno, aby tam nezůstaly ostré hrany. Začaly mě bavit jednoduché věci...

stříbrná motanice pro maminku

16. září 2011 v 23:55 | lenny

Naučila jsem se ketlovat a vyrábět motanice a mám spoustu nápadů a plánů. Tohle je můj druhý výtvor. Mamka si k narozeninám přála stříbrnou, jemnou sadu, tak jsem nakoupila stříbrné jehle a silonový vlasec a matné skleněné korálky a začala jsem motat. Naučila jsem se i zakončovat na kalotku a i když to vůbec není dokonalé a motanice je docela chudá, tak mamku to potěšilo a i já z toho mám radost...

první naušnice

22. května 2011 v 14:23 | lenny
Tak jak jsem psala před třemi měsíci, že se chci naučit vyrábět šperky a ketlovat, tak jsem se k tomu konečně dostala. Vymyslela jsem si naušnice. Dalo mi docela dost práce, než jsem se k tomu odhodlala, prošmejdila obchody, investovala do korálků a ketlovacích kleští, obkoukala z obrázků a návodů jak na to... A mám je!

Jak se vám líbí? Chtěly byste je nosit (otázka pro holky)? Jestli jo, napište, jsou na prodej :)

černobíle

27. března 2011 v 18:37 | lenny

Původně jsem chtěla napsat úvahu o černobílém vidění světa a o barevných alternativách. Vlastně nechtěla. Jsou to všeobecně známé věci a nemá cenu k nim přidávat nic dalšího. Existuje obrovské množství cest, a nejen cest. Kde chybí cesta, je pěšinka, a tam kde není vůbec nic se můžete vznášet ve větru, jako ta řeka v perské pohádce, kterou vítr přenesl přes poušť jako vodní páru a když ji za poslední dunou pustil, znovu se z ní stala řeka. Stejná? Jiná?

 
 

Reklama

Děkuji za návštěvu mé zahrádky.
Než odejdete, napište prosím názor/komentář/vzkaz.
Mějte se pěkně a někdy zase přijďte.
...
..
.