moje tvorba

královna (bez šaška)

1. března 2011 v 21:29 | lenny

Posedla mě tvůrčí deprese. Dneska jsem se dozvěděla, že můj blogísek není dostatečně autorsky kvalitní, ale že je jenom plevou, která musela být oddělena, aby mohl AK vzkvétat. Tož... přeju AK hodně květinek :)

drak s andělskými křídly

30. ledna 2011 v 18:12 | lenny
Nápad na tuhle kresbu ke mně přišel někdy začátkem ledna - "drak" je téma měsíce na projektu Ilustrace. Kreslit jsem začala v pondělí, když jsem poslouchala Nightwish live - úžasný emocema nabitý koncert s názvem End of an Era. Konec jedné éry. Jejich poslední společný koncert. Možná se touhle kresbou naposledy trošku vracím k něčemu, co nemá pokračování.

yaoi!

29. prosince 2010 v 22:05 | lenny
Tak abych se držela tématu týdne... i když kdo mě zná, tak pochopí, když napíšu, že tohle není úplně můj šálek kávy.... Přesto, mám v posledních dnech velkou chuť tvořit, tak jsem vytvořila:

yaoi

femme fatale

23. srpna 2010 v 21:01 | lenicka
kresba tužkou
velikost: přibližně A5
doba: asi půl hodiny i s konverzí do počítače a malou úpravou ve PhotoFiltru
datum: pátek 20. srpna 2010
podle předlohy, i když se jí opět moc nepodobá
radost: veliká - skoro po deseti letech mám zase pocit, že se mi něco podařilo nakreslit
(já vím, že bych měla raději dělat něco pořádnýho, ale... trvalo to jenom chvilku a... snad to stálo za to :)

femme fatale

try to draw a woman

19. srpna 2010 v 16:44 | lenicka
Už mám zase záchvaty... Čím míň mám času a prostoru, tím víc mě ovládají divné chutě. Na čokoládu, na cigaretu, na povalování se v telčském podloubí, na ... Rozjíždím to na kole a rozkresluju po papírech, pokaždý jenom chvilečku, aspoň trošičku.

Jako loď, která cítí vítr v plachtách, ale prozatím kotví na místě.

mladík ze sixtinské kaple

14. srpna 2010 v 23:52 | lenicka
Chtěla jsem se podělit o nějakou další čmáranici, tak to dělám. Válí se mi tu jeden obrázek, který jsem nakreslila už před spoustou roků. Ani nevím, kde se tu vzal, proč není uklizený... Je na něm vykulený kluk. Jestli se ptáte, proč je tak vykulený, tak asi proto, že ho někdo přistihl neoblečeného a on se teď rychle snaží na sebe hodit nějaký plášť nebo co...

pán labyrintu

23. června 2010 v 22:18 | lenicka
Učím se o minojském náboženství a u toho si čmárám. O víkendu jsem načmárala Minotaura, pána labyrintu v Knóssu.

diplomy pro chovatelské kroužky

5. června 2010 v 14:16 | lenicka
Posedla mě kreslící vášeň, jo! A tomu se nedalo odolat, ne!

Původně jsem jich měla v plánu nakreslit víc (třeba pro každé dítě z pondělního kroužku jeden - to by bylo asi 12), nebo jich nakreslit 6, zkopírovat to a dát vždycky 2 stejný. Kreslila jsem jenom obrysy tužkou a obtahovala fixou, to aby to šlo kopírovat a aby si to mohly děcka samy vybarvit (a taky to bylo mnohem rychlejší, než kdybych to musela vybarvovat). Nakonec jsem udělala 4 verze a ty se rozkopírovaly pro všechny děti ze všech čtyř kroužků. V pondělí před začátkem táboráku jsme na ty kopie ještě vepsaly jména jednotlivých dětí.

na tábor

29. května 2010 v 15:11 | lenicka
Jedete letos na tábor? Já jsem od patnácti let pravidelně na tábory jezdila, nejdřív jako rádce, později jako zdravotník. Třikrát jsem byla s TK Rawen a později dvakrát s farností Babice nad Svitavou a Brno-Komín. Ty první tábory byly dobrodružnější a větší, bývalo tam dohromady 50 lidí, měli jsme perfektně propracovanou celotáborovou hru, spali jsme v tee-pee, sami jsme si vařili, myli se v potoce, všechno super, i když dost vyčerpávající... Jenomže se tam na konci nějak potrhaly osobní vztahy a já jsem dala přednost menším a pohodovějším táborům s lidma, které jsem znala z farnosti. Ale nakonec mi zůstaly pěkné vzpomínky na všechny tábory, které jsem kdy zažila.


pohled plaché laně

26. dubna 2010 v 13:33 | lenicka
Mám chuť něco pěkného nakreslit, mám chuť do života, jenom zase nestíhám, myju tady v baráku chodby a chystám se do práce, takže posílám zase jeden starý obrázek a pádím
 
 

Reklama

Děkuji za návštěvu mé zahrádky.
Než odejdete, napište prosím názor/komentář/vzkaz.
Mějte se pěkně a někdy zase přijďte.
...
..
.